Tváře projektu

Daniela Peštová

Bývalá ambasadorka projektu AVON proti domácímu násilí v Češké republice a na Slovensku

Daniela Peštová je světově uznávanou modelkou. Řadu let působila táké jako tvář projektu proti násilí na ženách společnosti AVON.

Její tvář zdobí titulky mnoha módních časopisů. Jako jedna z mála Češek byla třikrát na titulní straně časopisu Sports Illustrated a je jedním z půsvodních andílků Victoria’s Secret. Rodačka z českých Teplic, jejíž kořeny sahají až na východní Slovensko, už jako devatenáctiletá začínala v Paříži, kde pracovala pro agenturu Madison Modeling Agency. Po pár měsících přišla nabídka z New Yorku, který se na několik dalších let stal pro Danielu domovem.

Daniela se aktivně angažuje v oblasti prevence násilí na ženách. Během workshopů diskutuje se studenty, spolupracovala při tvorbě knihy s pravdivými příběhy a šíří povědomí o násilí na ženách prostřednictvím médií.

Spolu s partnerem vychovává 3 děti. Velmi mi si ceníme její podpory, času i energie, které do projektu vložila. Děkujeme.

Fergie

Globální ambasadorka AVON Nadace pro ženy

Fergie je zpěvačka, která se stala celosvětovou hvězdou během svého působení ve skupině Black Eyed Peas. K AVON Nadaci pro ženy se připojila v roce 2014, již několik let před tím ale s Avonem uvedla několik svých vůní. Je držitelka 36 ocenění.

Zpěvačka, jejíž původní jméno zní Stacy Ann Ferguson, dostala svou první hereckou příležitost jako moderátorka v zábavném pořadu „The Charlie Brown and Snoopy show“ v roce 1983. V roce 1986 si Fergie zahrála v prvním filmu, ale také působila v televizním seriálu „Kids Incorporated”.

Hudba ale byla pořád její největší vášní, a tak založila spolu se Stefanie Ridel a s kolegyní Rance Sandstorm z televizního pořadu „Kids Incorporaded“ skupinu Wild Orchid. V roce 1999 měla dokonce vlastní televizní pořad na televizním programu FOX TV. V roce 2001 skupina plánovala vydat třetí album, ale už to nestačila, skupina se rozpadla. V roce 2003 Black Eyed Peas vydali své třetí album Elephunk, na kterém už spolupracovali s Fergie. Ta byla oficiálně přijata jako členka skupiny. Poté následovalo album Monkey Business a The E.N.D, které je považováno za nejlepší album kapely.

Fergie je úspěšná i v sólové kariéře. Vydala své sólové album a je interpretkou tanečního hitu „A Little Party Never Killed Nobody (All We Got)“. Kromě toho si zahrála v několika filmech, jako jsou Nine nebo Poseidon.

Fergie je vdaná za herce Joshe Duhamela, se kterým má syna.