Julie

Tentokrát se ani nemohla bránit. Ale stejně by jí to nebylo nic platné. Ben byl o dvě hlavy vyšší a minimálně jednou tak těžší, než ona. A v opilosti bohužel ještě podstatně silnější a agresivnější. S její drobnou postavou si tak mohl dělat, co ho právě napadlo. Julie, napůl omráčená bolestí žeber, ležela bez hnutí na posteli, oči měla zavřené. Slyšela, jak manžel zaklapnul dveře a blížil se k posteli. Jenom, ať je to rychlé, prosím, modlila se v duchu. Proudy slz jí přitom stékaly do vlasů. Ben ze sebe shodil župan a neurvale roztrhl saténovou noční košilku, kterou na sobě jeho žena měla. Pak ji popadl a otočil na břicho, na všechny čtyři. Sykla bolestí, když jí zmáčkl bolavé žebra, ale Ben na to nebral ohled. Byl už v tu chvíli nepříčetný. Cítila, jak splašeně dýchá, jak je vzrušený. A ona, ztuhlá strachy, se nedokázala ani na vteřinu přesvědčit, že by se měla uvolnit, aby jí to tolik nebolelo. V tu chvíli ucítila, jak do ní zezadu drasticky zajel. Vyhrkl jí další proud slz. Bože, tohle nemůžu vydržet, zachvátila ji panika. Přesto dokázala několik dalších minut snášet vše, co s ní manžel prováděl. Surově do ní přirážel, až sjela z postele, a ani na podlaze nepřestával. Když už to vypadalo, že by mohlo být po všem, rychle se zvedl, vzal z podlahy i Julii a narazil jí na zeď vedle postele. Tam dokončil, co začal.

Když toho konečně nechal, svezla se mladá žena po zdi na podlahu, kde zůstala bezmocně ležet. Ben si šel lehnout do postele a své ženy si nejdříve nevšímal. Když se ani po pár minutách nezvedala, křiknul na ni: “To tam budeš spát?” Julie, celá rozbolavělá, ponížená, nahá, nebyla schopná promluvit. “Neslyšelas?” zaburácel znovu manžel. “Nemůžu se zvednout,” zkusila promluvit, ale jen to zašeptala. Když se ani podruhé Ben nedočkal odpovědi, dotčeně na ni zahulákal, aby si tam teda zůstala ležet, když jí to vyhovuje, přitáhl si peřinu a během chvíle už bylo slyšet, jak pravidelně oddechuje.

Co se to s ním stalo? Přestala jsem pro něj být přitažlivá? Nebo se zamiloval do někoho jiného? Co mám proboha dělat? Kladla dokola otázky sama sobě. Bohužel manžela se zeptat neodvážila. Stejně by se pravdu nedozvěděla. A ještě by ji za její dotěrné otázky ’odměnil‘.

Když se ještě choval normálně, zbožňovala každý milimetr jeho těla. Mazlila se s ním klidně celé hodiny a jak ráda! Jenomže pak přišel nepochopitelný zlom a Ben se změnil ve zrůdu. Stále tady bylo to dokonale vypracované mužné tělo, pořád tak úžasně voněl, ale už pro ni nebyl ani trochu sexy. Když na ni poprvé v opilosti sexuálně zaútočil a nechtěl přestat, tehdy se veškerá přitažlivost nadobro vytratila. Možná za to mohlo těhotenství, kdy bývalo Julii hodně zle a její muž, zvyklý na intenzivní sexuální život, to těžce nesl. Ale slíbili si, že po narození dcerky si vše vynahradí. Bohužel, jen co Julie prošla šestinedělím a všechny rány po porodu už byly zhojené, něco nevysvětlitelného se s jejím Benem stalo a od té doby žije ve strachu a zouflaství, kdy a jak ji zase ublíží.

“Vstávej, mami!” budila sedmiletá Rozárka svoji matku, “něco zlého se ti asi zdálo. Plakala jsi ze sna a několikrát jsi sebou strašně trhla,” pokračovala dcerka s vystrašenýma modrýma očima a černýma vláskama ráno svojí mamince. Julie si vydechla, odhrnula si z čela vlasy a vší silou objala svou dceru. “Co se ti zdálo, mami?” vyptávala se zvědavě Rozárka. “Nepamatuju si,” zalhala Julie a byla šťastná, že sen, z něhož se právě probudila, už nemusí prožívat ve skutečnosti. Že se jí podařilo odpoutat od agresivního manžela, když byla Rozárka maličká a nic z toho si ještě nemohla pamatovat.

Celý příběh Julie naleznete v knize V dobrém, i zlém a ještě horším, kterou můžete zakoupit online. Pokud s námi chcete také sdílet váš příběh, prosím, kontaktujte nás.